BAKIRKÖY’DE DEMOKRASİ PARKI VE CUMHURİYET EVİ 23 NİSAN’DA AÇILIYOR

İçinde; Nazım Hikmet Halk Kütüphanesi, İsmail Hakkı Tonguç Etüt Merkezi, Nene Hatun Çocuk Evi, Bakırköylüler Emekliler Evi ve çocuk oyun alanları bulunan Bakırköy Belediyesi Demokrasi Parkı ve Cumhuriyet Evi 23 Nisan-Pazartesi günü saat 15.00’de düzenlenecek törenle hizmete açılacak.

107

İnşaatta ilgililerle son incelemelerde bulunan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu açılış öncesi şu açıklamalarda bulundu: ”Mülkiyeti Belediyemize ait Fişekhane Caddesi üzerindeki özel bir şirket tarafından kullanılan iki katlı bina ve yaklaşık 4 bin metrekare alan cesur ve kararlı tutumuzla halkımıza kazandırılmıştır. İçinde; Nazım Hikmet Halk Kütüphanesi, İsmail Hakkı Tonguç Etüt Merkezi, Nene Hatun Çocuk Evi, Bakırköylüler Evi ve çocuk oyun parkı bulunan Demokrasi Parkı ve Cumhuriyet Evi’nin 23 Nisan 2018-Pazartesi günü saat 15.00’de açılışını yapacağız.”

HALKIMIZI 23 NİSAN COŞKUSUNU YAŞAMAYA BEKLİYORUZ

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Bakırköylülere de seslenerek,” 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu hep birlikte yaşamak için çocuklarıyla, torunlarıyla beraber bütün Bakırköylüleri açılışa bekliyoruz” dedi.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ayrıca sivil toplum örgütleri üyeleri ve gönüllülere de çağrıda bulunarak ,” Nazım Hikmet Halk Kütüphanesi için kitap bağışlarınızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.