BAŞKAN ALİ KILIÇ’IN ANNESİ TUNCELİ’DE TOPRAĞA VERİLDİ

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın 87 yaşındaki annesi Beser Kılıç memleketi Tunceli'de düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi.

491

İstanbul Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın, tedavi gördüğü Yalova’da vefat eden annesi Beser Kılıç için Pülümür ilçesindeki cemevinde cenaze töreni düzenlendi.

Törene, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın yanı sıra, CHP Milletvekilleri Ali Özcan, Onursal Adıgüzel, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Nazımiye Belediye Başkanı Cafer Kırmızıçiçek, Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, ailesi, yakınları ile çok sayda vatandaş katıldı.

Vefat eden Kılıç için cenaze namazı kılınması ve helallik alınmasının ardından, Pülümür ilçesine bağlı Uzunevler köyüne götürülerek toprağa verildi.

KILIÇ’DAN DUYGUSAL VEDA

Başkan Kılıç, annesine duygu yüklü bir mesajla veda etti. Kılıç, sosyal medya hesabından annesi için şu paylaşımda bulundu: “Canım annem, Beser hatun; Toprağın bol olsun. Yattığın yerler huzur dolsun, güneşin yüzü hep seni aydınlatsın. Mekanın cennet olsun.”

İşte o paylaşım: