CHP İZMİR’DE VEKİLLERDEN YENİ YÖNETİME TAM DESTEK

İzmir’de 7 Ocak Pazar günü yapılan ve olaylı geçen kongrenin ardından taşlar yerine oturmaya başladı. CHP İzmir Milletvekilleri, çiçeği burnunda İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve Yönetimini ziyaret ederek tebriklerini iletti.

77

CHP İzmir Milletvekilleri Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Musa Çam, Özcan Purçu, Atilla Sertel, Murat Bakan ve Ali Yiğit, İzmir İl Başkanlığını ziyaret etti. İzmir İl Kongresi’nde yaşanan çekişme ve kavgaya rağmen bütün milletvekillerinin hep birlikte İl Başkanı seçilen Deniz Yücel ve İl Yönetimi’ni ziyaret ederek başarılar dilemeleri dikkat çekti.

Görüşmenin ardından, Tuncay Özkan, kendisine ait sosyal medya hasabından, “milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızla İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’i ziyaret edip, başarı dileklerimizi ilettik” bilgisini paylaştı.

BAYIR: “GÖREV BEKLİYORUZ”
İl Kongresi’nde, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun aday belirleme yöntemine sert eleştirilerde bulunan Tacettin Bayır ise görüşmenin ardından, “İzmir İl Başkanlığımızı ziyaret ettik. Yeni seçilen başkanımız ve yönetimimizi kutluyor, başarılar diliyorum. Bu gemiyi birlikte yüzdüreceğiz. İl Başkanlığımız kısa, orta ve uzun vadeli planlar oluşturmasını ve bizlere görev vermesini bekliyoruz” ifadesini paylaşması dikkat çekti.

KILIÇDAROĞLU’NDAN İZMİR KONGRESİ İSYANI