CHP’DE GENEL SEKRETERLİK KONUSUNDA SÜRPRİZ KARAR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akif Hamzaçebi’nin istifasıyla boşalan Genel Sekreterlik konusunda sürpriz bir hamle geldi.

476

MYK toplantısının ardından CHP Çanakkale Milletvekili ve CHP Genel Başkan yardımcısı Muharrem Erkek’in Akif Hamzaçebi’nin yerine CHP Genel Sekreterliğine getirildiği haberleri gündeme bomba gibi düştü. İşin Aslı sonra ortaya çıktı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MYK toplantısında Akif Hamzaçebi’nin istifasıyla boşalan Genel Sekreterlik konusunda atacağı adım konusunda bilgi verdi.

CHP Çanakkale Milletvekili ve CHP Genel Başkan yardımcısı Muharrem Erkek

DÜZGÜN HABER’in edindiği bilgiye göre CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Akif Hamzaçebi’nin istifasıyla boşalan Genel Sekreterlik görevine atama yapacağını belirterek, “Ancak atama yapılana kadar Genel Sekreterlik görevini geçici olarak, Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek yürütecek. İşlerin aksamaması gerekiyor” bilgisini paylaştı.

Kılıçdaroğlu, Genel Sekreter olarak hangi ismi, ne zaman atayacağı konusunda ise bilgi vermedi. Görünen o ki, yeni Genel Sekreter belli olana kadar Genel Sekreterlik görevini Erkek yürütecek.

CHP’Lİ HAMZAÇEBİ MYK’DAN İSTİFA ETTİ

CHP’NİN YENİ GENEL SEKRETERİ BELLİ OLDU BOMBASI

CHP YÖNETİMİ GÜRSEL TEKİN’İN İSYANINI ‘DUYGUSAL’ BULDU

CHP’DE GÜRSEL TEKİN İSYANI!