CHP’Lİ GÜMRÜKÇÜ’DEN ANLAMLI ÇAĞRI

CHP'li Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, korunmaya muhtaç çocuklar için bir kampanya başlattı.

26

Sosyal sorumluluk projelerine duyarlılığı ile dikkat çeken Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, bir ilke imza atarak, korunmaya muhtaç çocuklar için, bu yıl 14’ncüsü yapılacak olan İstanbul Maratonunda koşacak. Gümrükçü,  koruyucu ailelik sistemi farkındalığını arttırarak, sevgi ile dokunmak için İzmir Koruyucu Aile Derneği ile iyilik peşinde koşacağını açıkladı.

Koşusu için destek bekleyen Gümrükçü, kampanyasına destek olmak isteyenler için  aşağıdaki linke tıklamanın yeterli olacağını işaret etti.

Gümrükçü’nün açıklaması şu şekilde:

“Sevgili Dostlar,

Bu sene 14. İstanbul Maratonunda, korunmaya muhtaç çocuklarımızın hayatına, koruyucu ailelik sistemi farkındalığını arttırarak, sevgi ile dokunmak için İzmir Koruyucu Aile Derneği ile iyilik peşinde koşuyorum!

Geleceğimizin garantisi çocuklarımızın çocukluk çağında bilişsel, duygusal ve sosyal açıdan güvenli bir aile ortamında sevgiyle gelişiminin desteklenmesi, yetişkinlik döneminde de kişiliğini, davranışlarını, inanç sistemini ve değer yargılarını biçimlendirecektir.
İşte bu nedenle, 3 Kasım 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek İstanbul Maratonunda, Korunmaya Muhtaç Cocuklara yönelik İZKAD-Çocuklar Aileye Kavuşsun projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bir çocuğun aile yanına yerleşmesi için yapılacak farkındalık çalışmaları 1500 TL olup, bağış yapmak ise çok kolay.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC49173

Sevgiler,

Utku Gümrükçü
Çiğli Belediye Başkanı”

UTKU GÜMRÜKÇÜ’NÜN kampanyasının adresi…