CHP’Lİ GÜMÜŞ : ‘İNSAN ODAKLI DİDİM’İ BİRLİKTE KURACAĞIZ!..’

CHP eski PM üyesi ve Didim Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Fevzi Gümüş, ‘‘Amacımız, Didim’in demokrasinin örnek ilçelerinden biri olmasını sağlamak. Bunun için yola çıkıyoruz‘‘ dedi.

108

CHP’de aday tespit çalışmaları sürerken, Didim aday adayı Gümüş de seçim mesaisine mola vermiyor. Didim’de, projelerini anlatan Gümüş belediye hizmetlerinin vatandaşın lehine kolaylaştıracaklarını söyledi.

Gümüş şunları söyledi.

HİZMETLER UCUZLAYACAK

‘‘Belediyecilik, vatandaşın işini kolaylaştırmak için yapılmalıdır. Her türlü sorunun çözümü için Didimlilere yol gösterici bir anlayışla çalışacağız. Piyasacı belediyecilik anlayışından tamamen farklı olarak insan odaklı belediyecilik yaklaşımı ürettiği her türlü mal ve hizmeti en ucuz şekilde halka sunmanın yol ve yöntemlerini geliştireceğiz.

KALİTELİ HİZMET

Belediyeyi bir ticari işletme olarak gören zihniyetin yerine çağdaş belediyecilik anlayışını koyacağız. Kaliteli, nitelikli ve verimli belediyecilik hizmet ancak çalışanları ile barışık bir belediye yönetimince verilebilir. Belediyenin her bir çalışanı en az belediye başkanı kadar belediyeye sahip çıkan bir motivasyon içinde görevini yürütmelidir. Belediye tüm çalışanları ile ortak bir ruh haline sahip olmalıdır. Çalışanları belediye yönetimine katmak, çalışanları söz ve kara sahibi kılmak bu açıdan çok anlamlıdır.