CHP’Lİ ODABAŞI: ‘PARKTA, SOKAKTA HER YERDE OLACAĞIM’

CHP Kadıköy Belediye Başkan adayı Şerdil Dara Odabaşı, belediyecilik anlamında farkındalık yaracatacağını belirterek, "Parkta bahçede her yerde. Sizlerin sorunlarını dinleyip çözüme ulaştırmak için ekibimle büyük bir özveriyle çalışacağım" dedi.

29

Caddebostan sakinleri Kadıköy Belediye Başkan Adayı Odabaşı ile kahvaltıda buluştu.

Anadolu Yakası Rumeli Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Vekili Fahri Tekeşin, tarafından Cumhuriyet Halk Partisi Kadıköy Belediye Başkan Adayı Şerdil Dara Odabaşı onuruna kahvaltı programı düzenledi.

Caddebostan Cook Shop Restaurant’ta gerçekleşen programa Caddebostanlı kadınlar büyük ilgi gösterdi. Her fırsatta kadının aile içindeki, sosyal ve ekonomik yaşantısını güçlendirecek projelerinden bahseden Odabaşı, “Kadınlarımızla ilgili projelere özellikle önem veriyorum. Kadınlarımızı aile yaşantılarında sosyal hayatlarında mutlu ve huzurlu yarınlara çıkarmak bizlerin elinde. Kadınları eğitimde destekleyecek ve ekonomik anlamda güçlendirecek birçok projemiz olacak. Biz insan odaklı olacağız. Önce insana dokunmak önemli. Çalışmalarımı bu yönde yapacağım. Belediyecilik anlamında farkındalık yaratacağım. Sahada olacağım. Parkta bahçede her yerde. Sizlerin sorunlarını dinleyip çözüme ulaştırmak için ekibimle büyük bir özveriyle çalışacağım. Sizlerin desteği, düşündükleri duyguları önemli amacımız gerçek sevgiyi kazanmak. Desteklerinizi bekliyorum” diye konuştu.

GÜRSEL TEKİN VE ODABAŞI’NDAN SALI PAZARI ÇIKARMASI

CHP’Lİ ODABAŞI’NDAN FENERBAHÇE’YE ZİYARET