EĞİTİMCİLER SARIYER’DE BULUŞUYOR

Eğitim vizyonu ve profesyonel kadrosuyla ile alanında lider olan Sarıyer Akademi, MATBEG ile işbirliği yaparak Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2023 vizyonu doğrultusunda matematik ve fen bilimleri öğretmenlerini, “Üst Düzey Becerilere Yönelik Soru Yazma” eğitiminde buluşturuyor.

15

Sarıyer Belediyesi ev sahipliğinde öğretmenlere üst düzey beceri geliştiren sorular üretebilme ve yazabilme becerisini kazandırmada katkı vererek, öğretmek ve üretmek amaçlı iki günlük atölye çalışması yapılacak.

Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi ve Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek programa 51 ilden gelen 200 fen bilgisi, 200 matematik öğretmeninin yanı sıra 250 konuk ve protokol ile toplamda 650 kişi katılacak.

Boğaziçi Üniversitesi, Ege Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nden 5 akademisyenin yer alacağı program BKSM’de Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in açılış konuşmasıyla başlayacak. Türkiye’nin bu alanda önde gelen uzmanları tarafından verilecek olan eğitimde workshoplar, geri bildirim toplantıları ve sunumlar yapılacak. Yüzlerce eğitimcinin buluşacağı etkinliğe katılımınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.