FATİH TERİM İÇİN BOMBA AÇIKLAMA: ‘İMZAYI…’

Galatasaray'da özellikle taraftarın ısrarla istediği Fatih Terim konusundan en çarpıcı açıklamayı Ahmet Çakar yaptı.

34

Çakar’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

Terim’i istemeyen yöneticiler var…
“Galatasaray yönetiminin 2 yolu var. Tudor ile devam ya da ayrıl. Galatasaray, Fatih Terim dışında şampiyonluğu kaybettiği taktirde fatura kime çıkar.

Bir, Fatih Terim’i yöneticiler istemiyor. İki, üst akıl istemiyor. Üçüncüsü, Fatih Terim ile şampiyon olursa o yöneticiler bunu kabullenemez.”

Yönetimdeki adamların paraları, pulları her şeyi var. Am tek bir şeyleri eksik; şöhretleri. Fatih Terim gelse bunları yapamayacaklar. Dursun Özbek’in etrafındaki adamları sırf ego niyetiyle, Fatih Terim kazanacak diye Terim’i istemiyorlar.”

Ersin Düzen ise, “Galatasaray yönetiminden 3 kişi Fatih Terim’i istemiyor, Alper Nerman, Can Topsakal, 3. isim belli değil.

Cenk Ergün de Fatih’i istemiyor. Bir de Mehmet Özbek. Sadece Galatasaray yönetiminden 2 kişi istiyormuş Terim’i. Yöneticiler Dursun Özbek’e, “eğer sen getirirsen Terim’i bu yönetim düşer sende seçime gidersin.” ifadelerini kullandı.

Dursun Özbek çıksın açıklasın
Fenerbahçe’nin durumu Galatasaray’dan daha zordu. Fenerbahçe açıklama yaptı ve hocasnın arkasında durduğunu açıkladı. Dursun Özbek’te çıksın açıklasın.

Arda Turan mı, Fatih Terim mi?
Galatasaray ‘da Arda Turan’ın gelmesi sona yaklaşmış. Arda Turan mı, Fatih Terim mi? arasında kalmışlar. Bu istihbarat değil analizdir.

Fatih Terim imzalıyor…
Şu an aldığım habere göre, Fatih Terim Perşembe günü imza atıyor. İş bitmiş.

Igor Tudor ise ya Salı ya da Çarşamba akşamı ailesiyle birlikte Zagreb uçağına atlar gider. Yanlış anlaşılmasın, Tudor’u severim.