FATİH TERİM’İN BABASI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

94 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden, Fatih Terim'in babası Talat Terim son yolculuğuna uğurlandı.

48

Fatih Terim’in babası Talat Terim’in Adana’daki cenaze törenine Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri ve Adalet eski Bakanı Mehmet Ağar, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray eski Başkanı Dursun Özbek, Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ da katıldı.

Fatih Terim’in 94 yaşında vefat eden babası Talat Terim’in cenazesi, helallik alınmasının ardından törenin yapılacağı Adana Asri Mezarlığı’na götürüldü.

Cenaze törenine katılan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri ve Adalet eski bakanı Mehmet Ağar, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Demirören Medya Grubu CEO’su ve Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray eski Başkanı Dursun Özbek, Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fatih Terim’i bu acı gününde yalnız bırakmadı.

Talat Terim’in Adana’daki cenaze törenine katılanlar arasında Ozan Korkut, 2.Başkan Abdurrahim Albayrak, eski yöneticiler Haldun Üstünel, Fatih Gökşen, Mesut Bakkal ve Hami Mandıralı da yer aldı.

KILIÇDAROĞLU’NDAN FATİH TERİM’E TAZİYE TELEFONU