GAME OF THRONES 7. SEZON FRAGMANI

Game Of Thrones 7. sezonu için bekleyiş dün gece son buldu. Tüm dünyada bir izleyici kitlesi olan ve her bölümü büyük bir dikkatle takip edilen Game Of Thrones yeni sezon 1. Bölümü Amerika’da yayınlandı. İlk bölümün hemen ardından yeni görüntüler de geldi. İşte Game Of Thrones 7. sezon 2. bölüm fragmanı!

96

Efsane dizi Game Of Thrones uzun bir aranın ardından yeniden ekranlarda…. Büyük bir izleyici kitlesi bulunan Game Of Thrones 7. sezonu Amerika’da dün akşam yayınlandı. Winterfell’de Jon, White Walkers’la mücadele ederken kadınlara ihtiyaç duydu. Brienne’den onay almak ve Lyanna Mormont’un desteğini kazanacağını ilan etti. Kötü niyetli Cersei’ye sempati duyduğunu ima eden Sansa ile arasında ani bir anlaşmazlık vardı. Bu gelişme Sansa’nın bu sezon önemli sorunlara neden olacağı izlenimi verdi. Arya Stark’ın bu sezon daha aktif bir şekilde olayların içerisinde yer alacağı sinyalini ilk bölümden verildi. Game Of Thrones 7. Sezon 2. bölüm fragmanı da kısa sürede yayınlandı.

GAME OF THRONES 7. SEZON KAÇ BÖLÜM OLACAK?

Geçmiş sezonlarında 10’ar bölümden oluşan Game of Thrones’un 7. Sezonu daha kısa sürecek. Dizinin yapımcıları 7. sezonu 7 bölüme sığdırdı ve bazı bölümlerde alışagelmiş dakikaları da aştı.