GÜRSEL EROL’DAN KAHRAMANLARA TEŞEKKÜR

Elazığ’da meydana gelen deprem sonrasında 45 kişiyi enkaz altından sağ çıkarmayı başaran ve 41 vatandaşın ise cansız bedenine ulaşan arama kurtarma ekipleri Elazığ’dan ayrılırken, kahramanlara bir teşekkür de CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’dan geldi.

48

Elazığ’da meydana gelen deprem sonrasında büyük fedakarlık göstererek, enkaz altından 45 kişiyi sağ çıkaran ve 41 vatandaşın ise cansız bedenine ulaşan arama kurtarma ekipleri deprem bölgesinden ayrılırken, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “ Yüreğinize sağlık “ diyerek uğurladığı kahramanlara teşekkür etti.

ARAMA KURTARMA EKİPLERİNE TEKER TEKER TEŞEKKÜR ETTİ

Deprem bölgesinde arama kurtarma faaliyetlerinin sona ermesinden sonra Elazığ’dan ayrılmadan önce ekipleri ziyaret eden Gürsel Erol, gösterdikleri büyük özveri ve fedakarlık nedeniyle kahramanlara teker teker teşekkür etti.

ACILARA ORTAK OLDULAR

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından deprem bölgesinde görevlendirilen heyetin içinde yer alan Erol, arama kurtarma ekiplerine duyduğu minneti sosyal medya hesapları üzerinden şu sözlerle dile getirdi:

“Ülkemizin dört bir tarafından gelerek Elazığ depreminde gece gündüz, kar kış demeden büyük bir fedakârlık göstererek depremzedelerimizi kurtarmak, mağdur olan vatandaşlarımızın acılarına ortak olmak üzere gelen kahraman ekiplerimizi evlerine uğurladık. Yüreğinize sağlık ”

“#ELAZIĞdeprem’inde büyük bir fedakârlık göstererek cansiperane bir şekilde depremzedelerimizi kurtarıp mağdur olan vatandaşlarımızın acılarını azaltan İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ve AFAD’a bağlı kahraman ekiplerimizi evlerine uğurladık. ”