‘HER KURUŞUN HESABINI VERECEĞİZ’

Büyükçekmece'de konuşan CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Şu sözü de veriyorum. her kuruşun hesabını İstanbullulara vereceğiz" dedi.

24

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Büyükçekmece’de Tapu Dağıtım ve Toplu Açılış Töreni’nde konuştu.

CHP Genel Başkanı Büyükçekmece’de Tapu Dağıtım ve Toplu Açılış Töreni’nde konuştu.

Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından satır başları;

İstanbul’da yaşadım, İstanbul’u bilirim. İstanbul’un coğrafyası olağanüstü güzel. Ekrem İmamoğlu başkan olduğunda sevginin, insana saygının ne olduğunu göreceksiniz. Bir beton ormanında yaşamak değil, güzel bir kentte yaşama arzusunu İmamoğlu hayata geçirecek. Bundan kesinlikle eminim.

Efendim bu projelere para var mı? diye soruyorlar. Hepsine para var.

Şu sözü de veriyorum. her kuruşun hesabını İstanbullulara vereceğiz. Bu benim sözüm olduğu kadar Ekrem İmamoğlu sözüdür. Her kuruşun hesabını vereceğiz.

Türkiye, bütün İstanbul ile gurur duyacak. Demokrasiyi güçlendirdiğimiz andan itibaren, baskılara rağmen insanlarımızın sandığa gittiğini, baskılara rağmen yeni belediye başkanları seçtiğini dünya görecektir. İstanbul’un, Ankara’nın, Aydın’ın, Balıkesir’in kaderini değiştireceğiz. Birlikte, beraber ve huzur içinde yaşamak için…

Hakkı, hukuku ve adaleti gerçekleştirmek için ayın 31’inde, sandığa gidecek ve oy kullanacaksınız. Oy kullanırken elinizi vicdanınıza koyacaksınız. Büyükşehirde Ekrem İmamoğlu’na “evet” oyunu vereceksiniz. Söz mü?

Hasan Akgün başkana bir sitemim var. Allah aşkına bu kadar parkı niye yaptın? Kupon araziler var, gökdelen yapılabilirdi. Milleti betona hapsedebilirdin. Hakkında soruşturma açılırsa hiç şaşırma.

Ne yapılırsa yapılsın insan hizmet etmeyi Hakk’a hizmet kabul ederiz.

KILIÇDAROĞLU VE İMAMOĞLU PİDECİDE BULUŞTU

‘ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUP, OYUNUZU ÖYLE KULLANIN’

‘BELEDİYE BAŞKANI BİRAZ HALK ADAMI OLMALI’