İL İL CHP’NİN ADAYLARINI YAYINLIYORUZ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında toplanan MYK ve PM toplantısında milletvekili adaylarına son şeklini vermeye başladı.

13955

CHP’nin 24 Haziran’da yapılacak milletvekili adayları belli olmaya başladı. İşte DÜZGÜN HABER’in kulislerden edindiği bilgiye göre CHP’nin listesinde yer alan sürpriz isimler.

TUNCELİ LİSTESİ BELLİ OLDU

1- Polat Şaroğlu

2- Mesut Coşkun

SİVAS’IN BİRİNCİ SIRASI BELLİ OLDU

1- Ulaş Karasu

TOKAT BİRİNCİ SIRA BELLİ OLDU

1- Kadim Durmaz

İZMİR BİRİNCİ BÖLGE

1-Murat Bakan

2- Selin Sayek Böke

3- Özcan Purçu

İZMİR 2’NCİ BÖLGE

1- Kemal Kılıçdaroğlu

2 – Ünal Çeviköz

3 – Kamil Okyay Sındır

4 – Atila Sertel

5 – Sevda Erdan Kılıç

6 – Mahir Polat

7 – Bedri Serter

8 – İdris Yavuz Yılmaz

9 – Ali Engin

10 – Salih Özçiftçi

11 – Mehmet Birlik

12 – Ebru Okay

HATAY İLK DÖRT

1- Servet Mollaoğulu

2- Nermin Yıldırım

3- Serkan Topal

4- Mehmet Fatih Turan

İŞTE MUĞLA’NIN ADAYLARI

1- Mürsel Alban

2- Suat Özcan

3- Burak Erbay

4- Süleyman Ayyılmaz

KOCAELİ’NİN LİSTE BAŞLARI

1- Fatma Kaplan Hürriyet

2- Haydar Akar

3- Tahsin Tarhan

İSTANBUL 2’NCİ BÖLGE

1-Enis Berberoğlu

2-Aykut Erdoğdu

3-Tuncay Özkan

4-Yunus Emre

5-Sezgin Tanrıkulu

6-Yüksel Mansur Kılıç

7-Gökan Zeybek

8-Işık Öğütçü

İSTANBUL 3’ÜNCÜ BÖLGE

1- Engin Altay

2- Erdoğan Toprak

3- Mehmet Bekaroğlu

4- Zeynel Emre

5-Sibel Özdemir

6- Özgür Karabat

7- Turan Erdoğan

8- Gülizar Emacan

9- Saadet Kontenjanı

10- Turan Hançerli

11- Ali Çeşmeci

İZMİR 1’İNCİ BÖLGE ADAYLARI

1- Murat Bakan

2- Selin Sayek Böke

3- Özcan Purçu

4- Kani Beko

5- Mehmet Ali Çelebi

6- Tacettin Bayır

7- Ednan Arslan

BOLU

1- Tanju Özcan

BİLECİK

1- Yaşar Tüzün

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE ADAYLARI

1-Akif Hamzaçebi
2- Gamze Akkuş İlgezdi
3- Onursal Adıgüzel
4-Fethi Açıkel
5- Gürsel Tekin
6-İlhan Kesici
7- Oğuz Kağan Salıcı
8-Mahmut Tanal
9- İbrahim Kaboğlu
10- Sera Kadıgil

ANKARA 1’İNCİ BÖLGE

1- Tekin Bingöl

2- Levent Gök

3- Ali Haydar Hakverdi

4- Bülent Kuşoğlu

5-Gamze Taşçıer

ANKARA 2’İNCİ BÖLGE

1- Nihat Yeşil

2- Yıldırım Kaya

3- Semra Dinçer

ANKARA 3’ÜNCÜ BÖLGE

1- Haluk Koç

2- Murat Emir

3- Ahmet Ersen Özsoy

4- Servet Ünsal

ANTALYA İLK ÜÇ

1- Deniz Baykal

2-Çetin Osman Budak

3- Rafet Zeybek

ZONGULDAK’TA İLK BEŞ

1- Ünal Demirtaş

2- Deniz Yavuzyılmaz

3- Umut Başoğlu

4- Merve Kır

5- Çiğdem Şekerci

UŞAK İLK ÜÇ
1-İsmet Akın
2-Ali Karaoba
3-Özkan Yalım

ESKİŞEHİR İLK ALTI
1-Utku Çakırözer
2-Jale Nur Süllü
3-Nuray Akçasoy
4-Engin Çakmak
5-Sinan Özkar

ADANA İLK BEŞ

1- Ayhan Barut
2- Orhan Sümer
3- Müzeyyen Şevkin
4- Burhanettin Bulut
5- Oya Tekin

BURSA 1. BÖLGE ADAYLARI

1- Lale Karabıyık

2- Erkan Aydın

3-Nurhayat Altaca Kayışoğlu

4-Kayıhan Pala

5- Özgür Erdursun

6- Gürkan Ersen

7- Zafer Yıldız

8- Serken Öztürk

9- İbrahim Mart

10- Aytaç Şahin

BURSA 2’İNCİ BÖLGE

1-Orhan Sarıbal

2- Yüksel Özkan

3- Mustafa Şenyurt

4- Erkan Dönmez

5- Süleyman Ayyıldız

6- Şahin Sevinç

7- Meral Altuntaş

8- Kemal Atan

MERAL ALTUNTAŞ

MANİSA

1. Özgür Özel

2. Vehbi Bakıroğlu

3. Bekir Başemirgen

4. Salih Temel

5. Abdullah Saka

6. Hayriye Hacet

KAHRAMANMARAŞ LİSTESİ

1- Ali Öztunç
2- Selim Sümen
3- Mehmet Çarman
4- Faik Kılınç
5- Onur Gürbüz
6- Ayşegül Yaycıoğlu
7- Uğur Şevran
8- Azize Çuhadar

CHP ANKARA’DA SÜRPRİZ İSİMLER

İŞTE CHP İSTANBUL’UN 1’İNCİ BÖLGESİNDE İLK 10 SIRA