İYİ PARTİ’DE BÜTÜN İL BAŞKANLARI ATANDI

İYİ Parti İl Başkanlarının yenilenme süreci sona erdi. İYİ Parti atamalar için, “Görev alan İl Başkanlarımıza başarılar diliyor, görevini devreden İl Başkanlarımıza hizmetleri için teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

30

ANKARA (ANKA) – İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tavsiyesi üzerine istifa eden il başkanlarının yerlerine yapılan atamalar tamamlandı. İYİ Parti’nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Görev alan İl Başkanlarımıza başarılar diliyor, görevini devreden İl Başkanlarımıza hizmetleri için teşekkür ediyoruz” denildi.

YENİ İL BAŞKANLARI

Yaşanan değişim sürecinin ardından İYİ Parti’nin yeni il başkanları şöyle sıralandı:

“Adana-Göktürk Boyvadaoğlu

Adıyaman-Kenan Doğan

Afyonkarahisar-Mehmet İnkaya

Ağrı-Cengiz Alparslan

Aksaray-Özhan Türemiş

Amasya-Adnan Kır

Ankara-Yetkin Öztürk

Antalya-Ahmet Aydın

Ardahan-Sabahattin Sarıçam

Artvin-Nejat Kaşıkcı

Aydın-Betül Akçanal

Balıkesir-Nedim Tuna

Bartın-Mehmet Kasapoğlu

Batman-Kısmet Çelik

Bayburt-Yılmaz Kırıcı

Bilecik-Ahmet Gürses

Bingöl-Hasan Kızılboğa

Bitlis-Ziya Yoldaş

Bolu-Ahmet Örnekbaş

Burdur-Faruk Erkan

Bursa-Yahya Bahadır

Çanakkale-Selahattin yıldızlar

Çankırı-Muhittin Bora Kanat

Çorum-Bekir Özsaçmacı

Denizli-Hasan Akgün

Diyarbakır-Vecdi Ensarioğlu

Düzce-Yunus Özay Er

Edirne-Ekrem Demir

Elazığ-Mevlüt Or

Erzincan-Ümit Özker

Erzurum-İbrahim Dumlu

Eskişehir-Ramiz Tunca

Gaziantep-M. Serkan Karakuş

Giresun-İbrahim Önal

Gümüşhane-Ali Ateş

Hakkari-Yıldırım Örnek

Hatay-Ali Seçer

Iğdır-Fuat Ata

Isparta-Fazlı Özgür Tandoğan

İstanbul-Buğra Kavuncu

İzmir-Hüsmen Kırkpınar

Kahramanmaraş-Ahmet Çabukel

Karabük-Mehmet Aksoy

Karaman-Zühtü Bahadır Bayraç

Kars-Yüksel Akbaba

Kastamonu-Özcan Büyükşen

Kayseri-Süleyman Bozkurt

Kırıkkale-Bülent Şükrü Altınışık

Kırklareli-Mustafa Köseoğlu

Kırşehir-Müfit Göçen

Kilis-Ağa Gündoğmuş

Kocaeli-Şanbaz Yıldız

Konya-Gökhan Tozoğlu

Kütahya-Erol Ertürk

Malatya-Gökmen Kenan Özdağ

Manisa-Hasan Eryılmaz

Mardin-Süleyman Akar

Mersin-Servet Koca

Muğla-İncilay Gezgin Şekerdağ

Muş-Ramazan Aşık

Nevşehir-Tuncay Karataş

Niğde-Hakan Tereci

Ordu-Çiğdem Çelenk Karakaya

Osmaniye-Serat Kılıç

Rize-Ayşegül Özyanık

Sakarya-Selçuk Kılıçaslan

Samsun-Recep Güleroğlu

Siirt-Osman Aydar

Sinop-Hasan Arslan

Sivas-Volkan Karasu

Şanlıurfa-Mehmet Fedai Çakmaklı

Şırnak-Hasan Tatar

Tekirdağ-Sertaç Alkaya

Tokat-Ömer Sağol

Trabzon-Azmi Kuvvetli

Tunceli-Mehmet Demirbaş

Uşak-Naci Yıldırım

Van-Selim Özgökçe

Yalova-Mehmet Çam

Yozgat-Metin Özışık

Zonguldak-Yavuz Erkmen “