MERSİN’DE BAYSAN FARKI

CHP Mersin İl Kongresi'nde Adil Aktay başkanlığa seçilirken, daha önce CHP Milletvekili adayı olan Mustafa Baysan'ın katılımı dengeleri değiştirdi.

562

Önceki dönemde CHP’den Mersin milletvekili adayı olan işadamı Mustafa Baysan, CHP Mersin İl Kongresi’ne katılanlar arasında yer aldı. Baysan, Adil Aktay’ın adaylığına en başından beri açık destek veren isimlerin başında geliyordu. Baysan’ın önümüzdeki günlerde sahada daha aktif rol alacağı konuşuluyor.

CHP Mersin İl Örgütü’nün 36. Olağan Kongresi tamamlandı. Kongrede ipi göğüsleyen taraf Adil Aktay ve ekibi oldu. Adil Aktay, CHP’nin yeni Mersin İl Başkanı seçildi.

CHP kongresi, Mersin siyasetinin önemli isimlerini buluşturdu. 7 Haziran 2015 seçimlerinde CHP’nin dördüncü sıra milletvekili adayı olan işadamı Mustafa Baysan da kongreye katılanlar arasında yer aldı.

Mustafa Baysan, Adil Aktay’ın adaylığına açık destek veren isimlerin başında geliyordu. Kongreden haftalar önce Akdeniz ilçesinde delegelerle buluşan Baysan, il başkan adaylığı yarışında Aktay’ı destekleyeceğini ilan etmişti.

Mustafa Baysan, CHP kongresinin yapıldığı salona Adil Aktay ile birlikte girdi. Mustafa Baysan’ın önümüzdeki günlerde sahada daha aktif rol alacağı konuşuluyor. Baysan’ın, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayları arasında da adı geçiyordu.

MUSTAFA BAYSAN’IN YOKTAN VAR ETTİĞİ ŞİRKET

CHP MERSİN İL BAŞKANI BELLİ OLDU