MUHARREM İNCE’DEN TALAT ATİLLA’YA JET YANIT

CHP'li Muharrem İnce'den, gazeteci Talat Atilla'nın açıklamasına jet yanıt geldi. İnce, "Talat Atilla kendisine bu yalanı, kumpası aktaran bir Milletvekili varsa o ismi açıklamalıdır." dedi.

66

Beştepe’ye çıkan CHP’li haberinin kaynağı olan gazeteci Talat Atilla, Ahmet Hakan’a yaptığı açıklamaları ile yine tepki çekti. Haberin kaynağına güvendiğini ancak açıklamayacağını vurgulayan Atilla, “Kardeşim derimi yüzseniz söylemeyeceğim.” dedim.” şeklinde konuştu. Atilla’nın açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Muharrem İnce, gazeteciye sert tepki gösterdi.

CHP yönetiminin Atilla’ya bir an önce dava açması gerektiğini belirten İnce, şunları ifade etti:

“Talat Atilla katıldığı televizyon programında Saraya giden CHP’li haberinin kaynağının halen görevde bir CHP Milletvekili olduğunu, o ismi Rahmi Turan’a söylediğini açıklamıştır.
Talat Atilla kendisine bu yalanı, kumpası aktaran bir Milletvekili varsa o ismi açıklamalıdır. Rahmi Turan kendisine söylenen isim kimse o ismi açıklamalıdır.
Bu akşam 139 CHP Milletvekili töhmet altında bırakılmıştır, CHP Genel Merkezi Talat Atilla’nın dava açmasını beklemeden bu kişi hakkında dava açmalıdır.”

TALAT ATİLLA BEŞTEPE’YE ÇIKAN CHP’Lİ HABERİNDE EN BÜYÜK HATASINI AÇIKLADI!