MURAT KEKİLLİ’NİN BABASI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Şarkıcı Murat Kekilli'nin babası Mustafa Kekilli, Adana'da son yolculuğuna uğurlandı.

38

Ünlü sanatçı Murat Kekilli’nin babası Mustafa Kekilli geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle Ankara’da bir hastaneye kaldırıldı. Kekilli, kaldırıldığı hastanede ameliyata giremeden hayata gözlerini yumdu.

Ankara’da kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Kekilli’nin cenazesi, kara yoluyla memleketi Adana’ya getirildi.

Kekilli’nin cenazesi, Kabasakal Mezarlığı’nda düzenlenen törenin ardından toprağa verildi. Gözyaşı döken Murat Kekilli ve annesi Sıdıka Kekilli’ye törene katılanlar baş sağlığı dileğinde bulundu.

Murat Kekilli babasının ameliyatı için ailesi ve kardeşleri ile Ankara’da bulunuyordu. Çok üzgün olduğunu belirten Kekilli, “Takdiri ilahi, Allah bir değerlimi yanına aldı. Mekanı cennet olsun İnşallah” diyerek üzüntüsünü dile getirmeye çalışmıştı.

Ünlü sanatçı babasının acı haberini aldıktan sonra sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle, “İnna lillahi ve inna ileyhi raciun. Babamız Mustafa Kekilli Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.” mesajını paylaşmıştı.