‘ONLARI ALMADAN ÖLMEM’

Önceki gün hastaneye kaldırılan Cüneyt Arkın'ın sağlık durumu nasıl? Arkın'ın solunum yetmezliği ile götürüldüğü hastanede tedavi altına alındı. Cüneyt Arkın'ın 'telif haklarımı almadan ölmem merak etmeyin' dediğini ifade eden eşi Betül Arkın, “O bizim Malkoçoğlu'muz, yok başka bir tane daha. Durumu gayet iyiye gidiyor” ifadelerini kullandı.

84

Yeşilçam’ın ustası Cüneyt Arkın, önceki gün Silivri’de bulunan yazlığında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Özel bir hastanede tedavisi devam eden 81 yaşındaki sanatçının eşi Betül Arkın açıklamalarda bulundu.

Betül Arkın usta oyuncunun sağlık durumu hakkında şöyle konuştu: “Kendisinin bilinen zaten ağır KOAH hastalığı vardı. Şimdi gayet kendinde, bilinci açık ve 1-2 gün daha hastanede kalacak”

“Yoğun bakımda olmasının amacı düzenli oksijen verilmesi. Bende fazla konuşturmuyorum kendisini yorulmasın diye.”

“O bizim Malkoçoğlu’muz, yok başka bir tane daha Malkoçoğlu. Adalet Bakanımız ve daha birçok kişi aradı sağolsunlar yakından ilgileniyorlar.”

“Zaten Cüneyt bize ‘Merak etmeyin ben telif haklarımı almadan ölmeyeceğim. Hakkımız yeniliyor yedirmeyeceğim, telif haklarımı aldığım gün öleceğim’ dedi.”

“İnşallah yakın zamanda sağlığına kavuşur. Tabi zaman ne gösterir bilinmez. Sevenleri bilsin ki şu an gayet iyi”

CÜNEYT ARKIN’IN SAĞLIK DURUMU NASIL? OĞLU AÇIKLADI

CÜNEYT ARKIN’IN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA