ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNİN DAVETSİZ MİSAFİRİ TÜRKİYE’DE NEREYİ ZİYARET ETTİ?

Tottenham ile Liverpool arasında oynanan UEFA Şampiyonlar Ligi final maçında sahaya yarı çıplak giren Kinsey Wolanski'nin Türkiye'yi de ziyaret ettiği ortaya çıktı.

60

Tottenham ile Liverpool arasında oynanan Şampiyonlar Ligi Finali’nin 18’inci dakikasında sahaya mayolu giren Kinsey Wolanski’nin, 20 gün önce sevgilisiyle birlikte Kapadokya’da tatil yaptığı ortaya çıktı.

Liverpool ile Tottenham arasında oynanan Şampiyonlar Ligi final mücadelesinde sosyal medya üzerinden erotik şakalar yapan kadın fenomen sahaya girdi.

İspanya’nın Madrid şehrinde dün gece oynanan Şampiyonlar Ligi Finali’nde, YouTube’da farklı videolar paylaşan Kinsey Wolanski sahaya girdi. Wolanski, güvenlik ekipleri tarafından saha dışına çıkarıldı. Birçok videosu bulunan Kinsey Wolanski’nin Instagram hesabı, kısa sürede 2.2 milyon takipçiye ulaştı.Wolanski’nin, 20 gün önce Nevşehir’in Göreme beldesine sevgilisi Vitaly Zdorovetskiy ile gelerek tatil yaptığı ortaya çıktı. 2 gün boyunca Kapadokya’da kalan Wolanski’nin, sevgilisiyle at bindiği ve Göreme’de ‘Aysel’in mutfağı’ adlı restoranda yemek yediği öğrenildi.

Restoran sahibi Aysel Yazgan (53), çiftin kendi mutfaklarını ziyaret ettiklerini ve olaydan sonra şaşkınlığını koruyamadığını ifade etti. Yazgan, “Dün gece maçta sahaya çıktığını görünce şaşırdım. Hiç öyle birine benzemiyordu” dedi. Wolanski’nin, Kapadokya manzarası eşliğinde sevgilisiyle öpüşürken çekilen fotoğraflarını da Instagram hesabında paylaştığı görüldü.

AVRUPA’NIN EN BÜYÜĞÜ BELLİ OLDU! UNUTULMAZ MAÇ