SHAKİRA’DAN KONSER ÖNCESİ BOĞAZ KEYFİ!

“El Dorado Dünya Turnesi” kapsamında Vodafone Park’ta konser verecek olan Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira, kaldığı otelden çocukları Milan ve Sasha ile ayrılarak tekneyle boğaza açıldı.

39

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira, bugünkü konser için dün akşam saatlerinde İstanbul’a geldi. Türk gazeteciler şarkıcıyı baklava ikram ederek karşıladı.

“El Dorado Dünya Turnesi” kapsamında Vodafone Park’ta konser verecek olan şarkıcı bugün kaldığı otelden erken saatlerde ayrılarak çocukları ve ekibiyle birlikte İstabul’un tadını çıkardı.Konser öncesi tekne turu yaparak İstanbul Boğazı’nın tadını çıkaran ünlü Shakira oldukça keyifliydi.

Dünya Kupası’na erken veda eden İspanyal eşi Gerard Pique’nin yanlarında olmadığı gözlendi.

Geçtiğimiz günlerde konser öncesi Kapalıçarşı’da yaptığı alışveriş ile gündeme gelen şarkıcı 75 bin TL’ye kendisi için oryantal kıyafet, iki halı ve çeşitli baharatlar aldırdı.

Öte yandan Shakira’nın hayranı Nurcan Topbaş, Shakira’yı görmek için 5 gündür otelin önünde beklediğini ifade etti. 22 yaşındaki Nurcan Toptaş, ” Yıllardır hayranıyım. Shakira’nın imzasını dövme yaptırdım. Konsere gidemiyorum tek umudum bu otel” dedi.

Kendisini görmek için 5 gündür bekleyen fanı Nurcan Toptaş ile fotoğraf çektirdikten sonra “Merhaba Türkiye” diyerek Türk bayraklı tekne ile boğaza açıldı.

Sesine özen göstrerdiği için 35 derecelik İstanbul sıcağında şal taktığı gözlendi.

Öte yandan, Shakira’nın kentte vereceği konser nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.