STEAM SONBAHAR İNDİRİMİ BAŞLADI

16

Hatırlayacak olursanız, sizlere birkaç gün önce PayPal firması tarafından sızdırılan önümüzdeki Steam indirim etkinliğinin müjdesini vermiştik. Steam Black Friday adı altında tahmin ettiğimiz indirim rüzgarı bizleri şaşırttı ve Steam Sonbahar İndirim etiketi adı ile karşımıza çıktı.

Son dönemlerde olduğu gibi, indirime girecek olan bütün yapımlar da tek hamlede indirim yapıldı. Bu indirimlerin yanı sıra ise, bu indirim etkinliği ile farklı bir konsept bizlerle buluştu: Steam Awards!

Nedir bu Steam Awards?
Konsept isminden de anlayabileceğimiz üzere Steam, bu etkinliği ile farklı kategorilerde yapımlara ödül vereceğini açıkladı. Bizlerin oyu ile gerçekleşecek olan sistemde dokuz ayrı kategori yer alıyor.

“Zamanın Eskitemediği” Ödülü, “Ağlamıyorum, Gözüme Bir Şey Kaçtı” Ödülü ve “Sadece 5 Dakika Daha” Ödülü gibi ilginç kategori isimleri ile başlatılan oylamanın sonucu, Aralık ayı ile gün yüzüne çıkacak.

Ayrıca, Steam Awards ile yapacağınız oylama, oyladığını yapımı oynama, oyladığınız yapımın incelemesini yazar ve her kategori için bir aday gösterirseniz, Steam Sonbahar İndirim rozetini elde edeceksiniz. Neyse, lafı fazla uzatmayalım ve hepinizin beklediği Steam indirim listesine göz atalım.

İndirimde dikkate değen yapımların listesi:

– DOOM: 72.27 lira

– Grand Theft Auto V: 89.50 lira

– Counter-Strike: Global Offensive: 16.08 lira

– Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: 65.00 lira

– Rocket League: 18.60 lira

– Euro Truck Simulator 2: 9.75 lira

– The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition: 44.99 lira

– Just Cause 3 XL: 32.00 lira

– Total War: ATTILA: 20.00 lira

– The Elder Scrolls V: Skyrim: 10.23 lira

– Fallout 4: 59.07 lira

– Far Cry 4: 45.00 lira