TERİM’DEN TFF’YE SCHALKE GÖNDERMESİ!

PFDK'ya sevkiyle ilgili konuşan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Schalke maçı öncesi yaptığı açıklamada Türkiye Futbol Federasyonu'na gönderme yaptı: "Schalke'ye TFF'den bir destek mesajı beklerdim." dedi.

33

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, derbi sonrası açıklanan PFDK sevkleri hakkında açıklamada bulundu..

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Schalke 04 mücadelesi öncesi yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.

“3 ve 4. maçlar, grubun sonunu işaret eden maçlardır.” diyen Terim, “Önemli zamanlardır. Bugün mağlubiyetin haricindeki 2 sonuç da bizi grup sonuna kadar götürebilir. İyi bir takımla oynadığımız kesin ancak herkesin yanıldığı bir şey var: İstanbul’daki maçta pozisyona giren Schalke oldu ama oyuna giren biz olduk. Pozisyona giren, iyi oynamış gibi gözüktü. Umarım bugün pozisyona giren biz oluruz.” dedi.

PFDK’nın sevk kararı hakkında da konuşan deneyimli çalıştırıcı, “Maç günü bunların sevk kararının çıkması açıkçası çok hoş olmadı. Muhakkak ki salı günleri açıklanıyor, itirazımız yok ama bu ayet değil ki, Allah’ın kanunu değil ki değişmesin. Bu insanların koyduğu bir kural. Madem bunu açıkladın, bir de arkasından Schalke’ye TFF’den bir destek mesajı beklerdim.” şeklinde konuştu.

GALATASARAY’DAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

TERİM:’KENETLEN BAŞKA GALATASARAY YOK’