TIBBIN GİRİŞİMCİLERİ KARİYER GÜNLERİ BAKIRKÖY’DE

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Girişimcilik Kulübü öğrencileri tarafından Bakırköy Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen öğrenci kongresi çeşitli uzmanlık alanlarından tıp doktorlarının konferans şeklindeki oturumlarını içermektedir.

32

Kongre ; uzmanlık alanlarında öncü olmayı başarabilmiş, fark yaratan çalışmalara imza atmış, tıbbın girişimci hekimleri olarak görülen çok değerli bilim insanlarını öğrenciler ile bir araya getirerek onların araştırmaları hakkında fikir sahibi olmak ve tecrübelerinden faydalanma amacını taşımaktadır.

İki gün sürecek ‘Tıbbın Girişimcileri Cerrahpaşa Medikal Araştırma ve Kariyer Günleri ‘ nin konuşmacıları program sırasına göre; Prof.Dr.Civan Işlak, Prof.Dr. Bahadır Dağdeviren,Prof.Dr. Saruhan Çekirge , Prof .Dr. Rejin Kebudi, Prof. Dr. Türker Kılıç, Doç. Dr. Burcu Çelet Özden, Prof.Dr. Ilgın Özden, Prof.Dr. Berrin Pehlivan ve Op.Dr. Banu Çiftçi.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da yaptığı açıklamada şunları söyledi: ”Tıp, diş hekimliği, eczacılık ve diğer sağlık fakülteleri öğrencileri ile yarının girişimci gençlerinin katılacağı kongre; 16-17 Mart 2019 (Cumartesi ve Pazar) günleri 09.00- 15.00 saatleri arasında Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde yapılacak. Kongreye birbirinden değerli hocalarımız katılarak sunum yapacaklar. Tüm tıbbın girişimcisi gençleri kongreye bekliyoruz. ”