Düzgün Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Şeyma Subaşı’dan dikkat çeken Kur’an paylaşımı! “Ben bir Müslümanım”

Şeyma Subaşı’dan dikkat çeken Kur’an paylaşımı! “Ben bir Müslümanım”

Haber Haber -
22 0
Şeyma Subaşı'dan dikkat çeken Kur'an paylaşımı! "Ben bir Müslümanım"

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabında yaptığı etkileyici Kur’an-ı Kerim paylaşımıyla büyük yankı uyandırdı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Subaşı, mayıs ayında Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile dünyaevine girmiş, ancak kısa bir süre sonra tek celsede boşanmıştı.

Ayrılığın ardından Subaşı, eski günlerine hızlı bir dönüş yaptı. Attığı cesur pozlar ve katıldığı davetlerle dikkatleri üzerine çekti.

Son dönemde sosyal medyada iddialı paylaşımlar yapan Subaşı, şimdi de Kur’an sayfasını paylaşarak takipçilerini şaşırttı. “Ben bir Müslümanım ve Allah’ın yazdığı her şeye, peygamberlerin bütün sözlerine gerçekten inanıyorum.” diyen Subaşı, derin duygularını şu sözlerle ifade etti:

“Her şeyin Kur’an’da anlatıldığı aşikar ve bu bende tarifsiz bir huzur ve adalet duygusu, iyiliğe inanma, iyi olma motivasyonu getiriyor. Kur’an’da Allah’ın ilahi hikmeti parıldar, bizi doğruluk ve anlayış yoluna yönlendirir. Bu duygu gerçekten kelimelerin ötesinde beni alçakgönüllü kılan derin bir bağ.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir